0312 430 80 80 - 0553 811 97 52

Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Sağlık ve eğitim alanında tecrübeli profesyonellerin kurmuş olduğu, danışmanlık, organizasyon ve eğitim alanında ‘A’ kalite hizmet sunmayı ilke edinmiş bir kurumuz. Bigem, sertifikasyon için geçerli eğitimlerin ulusal ve uluslararası standartlarda verilmesini sağlayan kurumlar ile işbirliği yaparak, mesleğinize ve kişisel gelişiminize artı değer (A+) katar.

MİSYONUMUZ

Kişilerin lisans ve lisansüstü eğitimler ile kazanmış oldukları mesleki niteliklerine, kısa dönem tanımlanmış uzaktan ve yüz yüze eğitim programları ile, yönetmelik & kanunlar çerçevesinde tanımlanmış ek mesleki sertifikasyonlarını sağlamak. İnancımız “En değerli yatırım insanın kendine yaptığı yatırımdır” doğrultusunda, kişilerin kişisel gelişimine, ulusal ve uluslararası standartlara uygun eğitim programlarıyla katkı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Uluslararası işbirlikleri kurmak; Yenilikçi ve özgün eğitim modüllerini Türkiye’ye tanıtmak; Eğitim program ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak; Mesleki ve kişisel gelişimde öncü ve lider marka olmak.

 

Sizi Arayalım

En kısa süre içinde eğitim uzmanlarımız sizi arayarak detaylı bilgi verecektir.

X
Ön Başvuru Formu